Piątek,  18 października
Zapraszamy w godzinach 8:00-17:00
Od 15 lat zajmujemy się utylizacją i przetwarzaniem odpadów
Oferta pracy. Przedstawiciel handlowy. ECO HARPOON-RECYCLING Sp. z o.o., Cząstków Mazowiecki

Firma Eco Harpoon-Recycling Sp. z o.o. poszukuje pracownika na pełny etat (Umowa w Pracę) na stanowisko: PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY. Czekamy na Ciebie! Miejsce pracy: województwo mazowieckie, siedziba firmy w Cząstkowie Mazowieckim. Oferta pracy jest ważna przez miesiąc - do 18 lipca 2024.

Twój zakres obowiązków:

- Reprezentowanie firmy, budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z obecnymi kontrahentami i pozyskiwanie nowych.

- Aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie klientów indywidualnych i przemysłowych z różnych branż w zakresie odbioru i unieszkodliwiania odpadów pochodzących ze zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego.

- Prowadzenie spotkań i negocjacji handlowych, ustalanie warunków współpracy z klientami.

- Przygotowywanie ofert handlowych, opracowywanie kalkulacji.

- Systematyczne raportowanie zrealizowanych działań.

- Obszar działania: województwo mazowieckie, siedziba firmy w Cząstkowie Mazowieckim.

Nasze wymagania:

- Przynajmniej 2-letnie doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego lub doradcy (preferowane ZSEiE – odpady).

- Umiejętność skutecznego prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji.

- Znajomość zagadnień prawnych związanych z gospodarką odpadami.

- Wykształcenie minimum średnie (mile widziane wykształcenie wyższe kierunkowe np. ochrona środowiska, inżynieria środowiska, OZE).

- Prawo jazdy kat. B oraz praktyczna umiejętność prowadzenia samochodu wraz z gotowością do odbywania podróży służbowych.

- Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel. Samodzielność, dyspozycyjność, zdyscyplinowanie i umiejętność organizacji pracy własnej.

- Komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów, kultura osobista. Zaangażowanie i kreatywność. Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

- Pracę od poniedziałku do piątku. Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, komputer, telefon).

- Stałe wynagrodzenie zasadnicze oraz premie uzależnione od uzyskanych wyników. Pakiet socjalny, ubezpieczenie grupowe.

- Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego. Dużą swobodę działania.

- Wsparcie zespołu na każdym etapie zatrudnienia.

Zapraszamy do aplikowania!

Czy wiesz, że?
Zawarty w bateriach alkalicznych 1 gram srebra może skazić 1m3 ziemi.
Aktualności
Stwórzmy czystą Polskę!
Nasi Partnerzy